Banner
Hudební oborHudební obor

Hudební obor

VýtvarnýVýtvarný obor

Výtvarný obor

TanečníTaneční obor

Taneční obor

Literárně-dramatickýLiterárně-dramatický obor

Literárně dramatický obor

ZUŠ Broumov zdraví

Vítejte v novém školním roce!

ZUŠ Broumov zdraví

S koncem léta a odpočinku přichází nový školní rok i do základní umělecké školy a my věříme, že bude plný hodnotných momentů jak pro nás, tak i pro vás a zejména pro naše žáky - vaše děti.

Přihlásit se ke studiu je stále možné. Přihlášky však musí být podány do konce září.
Ve spolupráci se zřizovatelem – městem Broumov a obcemi, kde naše škola působí v rámci hlavní budovy a svých poboček, se dlouhodobě snažíme zlepšovat podmínky výuky. Rádi bychom v tomto ohledu poděkovali vedení města Meziměstí, neboť ve spolupráci s ním se podařilo nalézt nové prostory speciálně pro naši meziměstskou pobočku. Čerstvě zrekonstruovaná budova svými dispozicemi vyhovuje naší činnosti více a nyní je již připravena k výuce. Pro „mateřskou“ budovu v Broumově probíhají projektové práce na architektonické studii a věřme, že v následujících letech se podaří broumovskou ZUŠku do nově zrekonstruovaných prostor budovy bývalé pošty také umístit. Zde patří dík stávajícímu vedení města Broumov.
Celoškolní muzikálový projekt Zlatý šedesátý, který jsme vám představili v minulém školním roce, není ojedinělým úkazem našeho společného úsilí. V průběhu následujícího školního roku se můžete těšit hned na dva projekty, jejichž přípravy již započaly a v nichž budou opět účinkovat naši žáci i přizvaní hosté a vzdělávací instituce se svými svěřenci.

Do nového školního roku vstupme pokud možno v klidu a s radostí.
Vaše ZUŠ Broumov

Základní umělecká škola Broumov
V Kopečku 89
55001 Broumov - Nové Město
IČ: 66289351

Štěpán Přibyl, DiS.
Ředitel školy
+420 739 058 710
pribyl@zusbroumov.cz 

Kancelář vedení
+420 491 521 169
Ekonomický úsek
+420 491 521 008